לקוחות ממליצים


חברת מבטח סימון סוכנויות לביטוח

חברת מבטח סימון סוכנויות לביטוח

חברה מספר סניפים ברחבי הארץ, החברה צורכת שירותי הדפסה נרחבים וחיפשה דרכים להתייעל ולהגיע לחיסכון תפעולי. אנו בפרינטלס ביצענו מיפוי מדפסות, העלנו ממצאים והראנו לחברה כיצד עליה לנהוג ולפעול כדי להגיע לחיסכון והייעול המתבקש.  כיום יש בקרה ושליטה בהוצאות ההדפה בכל החברה והתהליך הוכתר כהצלחה,  על כך יעיד מכתב ההמלצה מחברת סימון סוכניות לביטוח.

מחסני כמעט חינם

מחסני כמעט חינם

בתחילת הדרך תפעלה רשת כמעט חינם את המדפסות שברשותה בעצמה ושילמה לספקים חיצוניים שונים,  אחרי ביצוע מיפוי יסודי של כל מיכון והמדפסות בחברה ובכל סניפי הרשת הגיעה הרשת לעלויות נמוכות משמעותית מתחילת הדרך,  כמו כן חברת כמעט חינם עדיין לקוחת של חברת פרינטלס ונעזרת בידע והנסיון כדי לבצע רכישות ותפעול נכון של כל צרכי המיכון בחברה. כדי לקרוא את מכתב ההמלצה של חברת מחסני כמעט חינם לחצו כאן. 

תמורה סוכנות לביטוח

תמורה סוכנות לביטוח

חברת בת מקבוצת כלל ביטוח המונה כ 300 עובדים, חברת פרינטלס ערכה בחברה תהליך ארגון למיכון ומדפסות, זאת אחרי שנעשה מיפוי יסודי, בדיקה מקיפה, ניתוח עלויות, בחינת איכות המדפסות. התהליך נחל הצלחה ובעקבותיו הגדילה החברה את החיסכון באלפי שקלים. לחצו כאן כדי לקרוא את מכתב ההמלצה

מרכז הבניה הישראלי

מרכז הבניה הישראלי

חברת פרינטלס ערכה ארגון מחדש לכל נושא המיכון והפקסים בכל המחלקות, כך הצליחה פרינטלס לחסוך בעלויות ולהוזיל משמעותית את ההוצאות. מכתב ההמלצה יעיד על שירות יעיל, מיידי וידידותי. 

א.פ עיצובים

א.פ עיצובים

הרשת שמונה את סניפי רשת ביתילי, איי.די דיזיין, מי-הום פייג' ועוד, נעזרה בשירותיה של חברת פרינטלס,השירות כולל מיפוי מקיף ויסודי של המדפסות והמיכון המשרדי, המלצות פרינטלס הביאו את החברה לכדי חיסכון כספי ניכר, כמו גם חידוש וייעול כל תחום הפקת המסמכים.ניתן לקרוא את ההמלצה ואת דברי השבח להם זכתה פרינטלס.

משרד עו

משרד עו"ד בר אברהם

משרד עורכי הדין עובד עם דרור חזקיה מנכ"ל פרינטלס מאז מחצית שנות ה 90, דרור מכיר את המיכון המשרדי של המשרד על בוריו ויודע למצוא פתרונות מתאימים לכל צורך שעולה, המשרד רואה את פרינטלס ואת דרור כיועץ מוכשר ביותר שמביא איתו יצירתיות ואמינות לכל אורך הדרך, את מכתב ההמלצה ניתן לקרוא כאן .

לקוחותינו